Výrobci

Egoluce

Italská Designová a Technická svítidla. Inovativní konstrukce produktů vhodných pro soukromé a veřejné prostory, se zaměřením na interiér a exteriér. Vysoká kvalita za velmi přijatelné ceny. Čisté a jednoduché tvary.

V katalogu najdete závěsné lampy, stolní lampy, stojací lampy, nástěnná svítidla, stropní svítidla, světelné systémy, projektory, vestavná a zapuštěná svítidla

Studio Italia Design

Moderní italská svítidla kladoucí nejvyšší nároky na kvalitu a design. Za využití nejkvalitnějších materiálů jako je mosaz, hliník, nerez a nikl s různými akcenty v povrchových úpravách v kombinaci s ručně opracovanými a foukanými skly.

Vistosi

Italský výrobce interiérových a exteriérových svítidel se specializací na ručně vyráběná skleněná svítidla. K výrobě dochází ve vlastní sklárně výrobce. Zde je každé svítidlo jednotlivě vyfouknuto a obroušeno – Jedná se tudíž o originály.

V katalogu naleznete Stropní (závěsná, přisazená), Nástěnná (přisazená) Stolní, stojací a reflektorové lampy.

Terzani

Tradiční italská svítidla vynikající experimentálním světelným designem, moderními technologiemi a řemeslnou zručností. Svítidla jsou navrhována renomovanými umělci a tudíž se vyznačují vysokou hranicí luxusu a designu.

V katalogu naleznete Stropní (závěsná a přisazená), nástěnná (přisazená) svítidla. Stolní a stojací Lampy.

IL FANALE

Italská interiérová rustikální svítidla Stylu padesátých let vyznačující se precizní úpravou, kvalitním provedením a precizním opracováním.

Garden Light

Italská rodinná firma nabízející klasická, moderní a rustikální svítidla pro Vaši zahradu a pro venkovní nasvícení cest a objektů.

Bel Lighting

Belgická Moderní ledková, exteriérová svítidla s důrazem kladeným na technikou kvalitu, design a materiál, jenž je při výrobě svítidla použit. Špička ve venkovních nerezových svítidlech.

V katalogu najdete Exteriérová Stropní (zapuštěná, přisazená) Nástěnná (zapuštěná, přisazená), zahradní sloupky (do 2 metrů a nad 2 metry), Podlahová (zapuštěná) a podvodní osvětlení.

Arealite

Výrobce exteriérových svítidel se zaměřením na architektonická, dekorativní, operativní a ledková svítidla. S důrazem kladeným na životnost a odolnost produktu.

.


Rustikální svítidla


IL Fanale    Redo

 


Venkovní svítidla


 

Bel Lighting  Ideal Lux    Astro    I-Led    Egoluce    Garden Light   Redo    SLV  Linea Light


Kancelářská a průmyslová svítidla


 

Egoluce    Halla    AZZardo    SLV    Osmont    LightHome


Designová svítidla


 

Egoluce    Vistosi    Studio Italia Design    Ideal Lux    Terzani     Astro    Halla     Wofi   AZZardo    Artemide    Redo   

SLV    Linea Light    Osmont    Lucis    LuxLighting


Čeští výrobci


 Osmont   Lucis    LightHome    LuxLighting